Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

miało być

~zziutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ~zziutek__STARE » 19 gru 2006, 16:53

^LadyGuzzi napisał/a:
Ktos pisze:

...z dobrej też rad3


Nie może to być... Znalazłaś w ogóle taką...?

szok1 szok1




jj357__STARE

RE: miało być

Post autor: jj357__STARE » 20 gru 2006, 10:56

Święta świętami a zziutek jest jakby cokolwiek upierdliwy. smut2


yankerka__STARE

RE: miało być

Post autor: yankerka__STARE » 21 gru 2006, 13:13

hmmm widze ze wszyscy sa na tym forum uprzejmi do no nowych :/


~jacusv11__STARE

RE: miało być

Post autor: ~jacusv11__STARE » 21 gru 2006, 13:53

A Ty co ??? obrońca praw dziecka ??? Sama do prezętacji zaraz poporoszona zostaniesz . rad1 rad1 rad1


~zziutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ~zziutek__STARE » 21 gru 2006, 14:18


yankerka napisał/a:

Ktos pisze: hmmm widze ze wszyscy sa na tym forum uprzejmi do
no nowych :/


Nooo... bądźmy sprawiedliwi - nie wszyscy. A że niektórzy... no cóż, to nie ich wina. Okażmy im miłosierdzie, bo nie wiedzą co czynią.

Tak czy siak masz we mnie dozgonnego przyjaciela. Ale uważaj, bo ja tu jestem pod kreską i żebyś "przy okazji" rykoszetem nie oberwała.

rad3 rad3 rad3




~Mika.Guzzi__STARE

RE: miało być

Post autor: ~Mika.Guzzi__STARE » 22 gru 2006, 10:08

Elouu everybody...

Na prawdę aż mnie zamurowalo... conajmniej kilka miesięcy nie było mnie tutaj, wiec wpadlam popatrzec co milego się dzieje.. no i widze jedną wielką awanturę i to w dziale do witania nowych członków i członkin... sorry ale aż sie słabo robi i zgadzam się z postem jednego z was, że należy to wszystko wykasować i zacząć od nowa, bo kłócicie sie jak dzieci a jak na to patrzy ktoś nowy??? chyba odraza go bierze (niestety)

Aż mi się wstyd zrobilo za to wszystko na tych 6 stronach!!!

A poza tym to życzę wszystkimi nowym i starym wszystkiego najlepszego naświęta ;] i świetnej zabawy sylwestrowej (jak ta zima taka dalej będzie to przypuszczam, że na pierwszym zlocie wiosennym zobaczymy się nie dlej jak początkiem lutego co???) smiech2


^guzziv10__STARE

RE: miało być

Post autor: ^guzziv10__STARE » 22 gru 2006, 14:29

fajny ten nasz klimat... kto to wytrzyma będzie z nami smiech2
wiecie przecież jak potrafi być fajnie smiech3


yankerka__STARE

RE: miało być

Post autor: yankerka__STARE » 23 gru 2006, 16:08

ojej ale dales mi po rajtuzach juz mowie sie nie boje jestem kasia mam 19lat mieszkam w swinoujsciu i jezdze moto guzzi v65c z 1985 roku jedyna sluszna marka na swiecie jak ktos ma sprzeciwy to....hmm niech napisze to na meila smiech1 nom pozdrawiam hihi


^Turek__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Turek__STARE » 29 gru 2006, 21:30

Cześć. Tu Paweł z Legnicy. O d m-ca jestem posiadaczem V65c '85. Mam 40 lat, jestem żonaty i mam dwoje dzieci. Do tej pory jeździłem junakiem i mimo że go lubiłem to potrzebowałem czegoś do jazdy trochę dalej niż w promieniu 200 km. Miał być dragstar, ale teraz wiem, że dobrze się stało, że mój wybór padł na gutka. Już się trochę zdążyłem zapoznać z jego techniczna stroną. Na szczęście jest w dobrym stanie, potrzebuje jedynie drobnych napraw i regulacji.
Pozdrawiam wszyskich miłośników MG


~zziutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ~zziutek__STARE » 30 gru 2006, 23:55


Hej!

No i gdzie są ci spece od kindersztuby? Ja mam to załatwiać? smiech6

Cześć Pawle z Legnicy. Miłego śmigania jakoż i forumowania życzę. W imieniu swoim tudzież tych, którzy nic przeciwko temu nie mają. rad5

Pozdrowionka

Ziutek

P.S. A tę instrukcję ktoś Ci w końcu dał?




ODPOWIEDZ