Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

miało być

^miro__STARE

RE: miało być

Post autor: ^miro__STARE » 31 gru 2006, 14:12

Fiu, fiu... szok1 Na wszelaki słuczaj się przedstawię.. Miro jestem..rad1
a ponieważ z faktycznie troszkę mnie tu nie było (żyzń ciażołaja, eh!..) pewnie będę musiał się przedstawić ponownie starszyźnie.. okulary2
ale to juz po nowym roku, bo czas już chłodzić co tam kto ma.. diab9 smiech6
Wszystkiego dobrego, Gutkowej Braci (w tym Siostrom, przede wszystkim rad6 skoczek2 rad12


^Turek__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Turek__STARE » 31 gru 2006, 19:40

Dzięki, że w końcu po całej tej awanturze jak ktoś nowy się przedstawił to wogóle został zauważony. Żartuję, pewnie przez przerwę świąteczną nikt tu ostatnio nie zagląda. Tobie Ziutek dziękuję za powitanie chociaż wiem że Ty sam nie dałeś się sprowokować do autoprezentacji, a jeśli chodzi o instrukcję to musiąłem sam wygrzebać w internecie i niestety w wersji włoskiej. Lepiej jednak taka niż żadna, jeśli więc ktoś będzie miał problem to mogę służyć linkiem do stronki z włoskimi instrukcjami (jeśli komuś taka oczywiście odpowiada - potrzebny jest tylko ADOBE).
Pozdrawiam Paweł rad12


~wiel__STARE

RE: miało być

Post autor: ~wiel__STARE » 01 sty 2007, 17:18


^Turek napisał/a:
Ktos pisze: Dzięki, że w końcu po całej tej awanturze jak
ktoś nowy się przedstawił to wogóle został
zauważony.

Awantura? Gdzie awantura? Jaka awantura?

Wiesz jak jest... Kto pobrzękuje szabelką, kindersztubą po oczach daje, o kulturze i dobrych obyczajach poucza... No kto...?

Ktos pisze: Żartuję,

No przecież ja też poważnie nie gadam. Moja żona zna mnie najdłużej. Jeśli kiedyś ktoś ją zapyta to Wam powie, że z tego co pamięta jedyny raz odezwałem się na poważnie... przed ołtarzem, a i to jakiś taki pokrętny uśmieszek po gębie mi przeleciał podobno.

Ktos pisze: pewnie przez przerwę
świąteczną nikt tu ostatnio nie zagląda.

Twoją kurtuazją jestem urzeczony. Chcesz znać prawdę? No to zrób sobie zestawionko kto i ile razy dał tu głos przez ostani dajmy na to kwartał. Mnie nie licz. I za to właśnie ja to forum KOCHAM i nie zamienię na żadne inne. Chyba że but któregoś z Władców spotka się z moją d...

Ktos pisze: Tobie
Ziutek dziękuję za powitanie chociaż wiem że Ty
sam nie dałeś się sprowokować do autoprezentacji,

Nie ma za nic. A co do tej autoprezentacji, to nieco mijasz się z prawdą. Ja tu już tyle o sobie nawstawiałem, że nawet w szczegółowym CV tego nie uświadczysz.

Ktos pisze: a jeśli chodzi o instrukcję to musiąłem sam
wygrzebać w internecie

Wiem przecież, i za to właśnie daję temu towarzystwu malutkiego (ale jednak) minusika. Dranie! Linek do gazu nikt dać nie chce, z silnika jaja sobie robią, manuala skąpią... No dranie i już!

Jak już wcześniej wspominałem, tupanie kotów doprowadza mnie dzisiaj do szału, browar nie ma właściwej temperatury, no i w ogóle... Tak że z tym kopniakiem dopraszam się jeszcze chwilę poczekać. Jutro będzie lepiej. Może. Z tym, że nie na pewno.

I to by było na tyle.

Jestem Bond, Dżejms Bond

A ja jestem Błąd, Wiel Błąd [znacie to?]

Ale jeśli chcecie, możecie mi mówić Jasiu, bo akurat tak mi na chrzcie dano, ale czy to ma jakieś znaczenie...

Waszmościów pozdrawia

Wiel Błąd

rad5





^Gutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Gutek__STARE » 02 sty 2007, 08:24

~zziutek napisał/a:
Ktos pisze:
Hej!

No i gdzie są ci spece od kindersztuby?

Jestem, jestem. Nie widzisz, że udaję, że cię nie widzę? rad1 rad1 rad1
Niniejszym pozdrawiam gorąco Wielbłąda z Wielbarku i Turka z Konina (nie, nie, z Legnicy - sorry). rad3 No i Miro! Nareszcie! Gdzie byłeś, jak cie nie było?! placz1

(2007-01-02 09:27:07) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 02 sty 2007, 08:27 przez ^Gutek__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^miro__STARE

RE: miało być

Post autor: ^miro__STARE » 03 sty 2007, 08:02

^Gutek napisał/a:
Ktos pisze: ~zziutek napisał/a:
Ktos pisze:
Hej!

No i gdzie są ci spece od kindersztuby?
Ktos pisze:
Jestem, jestem. Nie widzisz, że udaję, że cię nie
widzę? rad1 rad1 rad1
Niniejszym pozdrawiam gorąco Wielbłąda z
Wielbarku i Turka z Konina (nie, nie, z Legnicy -
sorry). rad3 No i Miro! Nareszcie! Gdzie byłeś,
jak cie nie było?! placz1

Przemieszczałem się z przyczyn zawodowych z zachodu na południe, jak dotąd dotarłem w okolice stolicy mniejszejpolski
rad3 Jak tak dalej pójdzie, to w tym tempie powinienem następnego sylwestra spedzić w Mandello smiech1 rad1

Aaaa... Turek, kolego sympatyczny, tak mi przykro, że moja absencja zmusiła Cię do grzebania w czeluściach internetu smiech3 ale jeśli reflektujesz jeszcze na english version, to daj znać rad3

(2007-01-03 09:07:10) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 03 sty 2007, 08:07 przez ^miro__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^Turek__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Turek__STARE » 03 sty 2007, 20:47

Witam, a propos poniższej deklaracji to i owszem bo coś ciężko mi idzie tłumaczenie z włoskiego. Dobrze że są obrazki, to se można pooglądać.

Ktos pisze: Aaaa... Turek, kolego sympatyczny, tak mi
przykro, że moja absencja zmusiła Cię do
grzebania w czeluściach internetu smiech3 ale
jeśli reflektujesz jeszcze na english version, to

Daj tylko znać w jakiej formie i ile ta przyjemność może mnie kosztować. Możesz na e-mail lub tel 502 613 097.
Pozdrawiam

(2007-01-03 21:48:47) Wiadomość została zmodyfikowana
Ostatnio zmieniony 03 sty 2007, 20:48 przez ^Turek__STARE, łącznie zmieniany 1 raz.

^LadyGuzzi__STARE

RE: miało być

Post autor: ^LadyGuzzi__STARE » 05 sty 2007, 10:51

koledzy przesympatyczni rad13 to jest powitalnia..... rad3 rad3


~zziutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ~zziutek__STARE » 05 sty 2007, 14:28


^LadyGuzzi napisał/a:

Ktos pisze: koledzy przesympatyczni rad13 to jest
powitalnia..... rad3 rad3

No właśnie, ale trza nawrzucać trochę materiału na wypadek, gdyby Gutek nagle zapragnął (co nie daj panie Boże) coś sobie modernąć... smiech1




ODPOWIEDZ