Witaj na Forum Moto Guzzi Club Poland!
Po rejestracji proszę oczekiwać e-mail aktywacyjny. Proszę sprawdzać folder SPAM - czasem tam trafia ów e-mail.
Jeśli masz problemy z zarejestrowaniem się na naszym forum prosimy o kontakt mailowy na adres: rejestracjamgcp@poczta.fm

miało być

~zzziutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ~zzziutek__STARE » 08 gru 2006, 23:07

^guzziv10 napisał/a:

Ktos pisze: kim jesteś przyjacielu?znamy sie? rad3


Chciałem się zamknąć, ale mi nie dajesz. smiech6 Tu chcesz o tym gadać...?

Kim jestem... Dobre pytanie. Cała myśląca część ludzkiej populacji od zarania dziejów szuka na nie odpowiedzi. Możemy się nad tym pozastanawiać, ale sorki, konkretnej odpowiedzi nie jestem w stanie udzielić. Chyba nikt nie jest. Może gdybyś skonkretyzował pytanie byłoby łatwiej.

Powiadasz - "przyjacielu"... Pochlebiasz mi, wielkie dzięki, ale jeszcze na to nie zasłużyłem. Według stanu moich uczuć na dzień dzisiejszy, ja bym nie zaryzykował Ciebie nazwać przyjacielem.

Czy się znamy... Nie wiem, ale obawiam się że nie. Pocieszam się jednak tym, że jest to jeden z tych "problemów", które łatwo i szybko można rozwiązać.

Kurcze, dwa pytanka, raptem pięć słówek, a ja w odpowiedzi taką epistołę musiałem wymodzić. Mam nadzieję, że moderator to wszystko wywali i tylko czyste przywitania zostawi, bo w końcu do tego ma służyć przywitalnia - prawdaż nieprawdaż...? smiech6

rad3 rad3 rad3

Pozdrowionka ślę

Z.




^Gutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Gutek__STARE » 09 gru 2006, 07:45

Prezi, nie karm trolla... Zzziutek ma widać dużo czasu, więc pisze, pisze, pisze... tylko, że nic z tego nie wynika. zmiesz4 zmiesz4 pff4 pff4
Zapraszamy cię Zzziutku do dalszej twórczości. Może jak coś "chlapniesz", to między wierszami wywnioskujemy, o co tak naprawdę ci chodzi... pff4 pff4


~zzziutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ~zzziutek__STARE » 10 gru 2006, 22:38

^Gutek napisał/a:

Ktos pisze: Prezi, nie karm trolla... Zzziutek ma widać dużo
czasu, więc pisze, pisze, pisze... tylko, że nic
z tego nie wynika. zmiesz4 zmiesz4 pff4
pff4
Zapraszamy cię Zzziutku do dalszej twórczości.
Może jak coś "chlapniesz", to między wierszami
wywnioskujemy, o co tak naprawdę ci chodzi...
pff4 pff4



Hej!

Prezi, jak B. kocham, zrób coś z tym swoim klubowiczem, bo nie chciałbym znowu bez dania racji po łbie oberwać. Zobacz co on wyprawia - nie dość że judzi, prowokuje, za nic ma Twoje sugestie o czystości powitalni, to jeszcze wcina się między wódkę a zakąskę kiedy my, poważni faceci, chcielibyśmy poglądy na temat istoty bytu wymienić. smiech6

Gutek, zazdrośniku jeden, rozumiem, że możesz czuć się pominięty, jako że wcześniej na Twojego posta nie odpowiedziałem, ale zrozum i Ty - nie mogę na wszystko reagować. Aż taką ilością czasu nie dysponuję. Kiedy skończymy z Prezim (fajne określenie, podoba mi się) pogawędkę, to i z Tobą chętnie słów kilka zamienię. Wiesz jak jest - Prezi to Prezi i należy mu się pierwszeństwo.

No to do miłego, mam nadzieję rad13

Z.

P.S. Koledzy, z mojej strony to tylko próba przyjemnego spędzenia paru chwil. Ale bez obaw, na dżentelmeńskie ostrzeżenie, że Waszym zdaniem zanadto przeginam - albo dam se na wstrzymanie, albo definitywnie uwolnię Was od swojego towarzystwa. I jeszcze browca postawię za ewentualne straty moralne. Howgh!




^LadyGuzzi__STARE

RE: miało być

Post autor: ^LadyGuzzi__STARE » 11 gru 2006, 13:33

o matko... szok3 szok3 szok7


^guzziv10__STARE

RE: miało być

Post autor: ^guzziv10__STARE » 13 gru 2006, 09:08

myśle że trzeba to wszystko wykasować i zacząć od nowa

ps.leady możesz sie tym zająć


^Gutek__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Gutek__STARE » 13 gru 2006, 09:21

Tylko nie wszystko! Tylko nie wszystko! Proszę zostawić post Jacusia, który jako jedyny coś wniósł w tym wątku. pff4 placz1 smut2


^Arek29__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Arek29__STARE » 13 gru 2006, 10:14

Znzczy się historie bedziem odkrecac?
I data taka ladna.
Troche jak u orwella.


~jacusv11__STARE

RE: miało być

Post autor: ~jacusv11__STARE » 13 gru 2006, 13:58

Nic fajnego w tej dacie... a z resztą to chyba się sam uporasz , jeśli Guzzistą jesteś...sarkazm nam nie uchodzi... szok2 szok2


^LadyGuzzi__STARE

RE: miało być

Post autor: ^LadyGuzzi__STARE » 13 gru 2006, 15:17

litości!!!!! to powitalnia, a nie śmietnik szok2


^Arek29__STARE

RE: miało być

Post autor: ^Arek29__STARE » 13 gru 2006, 15:20

Masz racje. Ironia na temat kasowania wątku była zbędna. Tylko poprostu uważam, że jak dziś ktos zacznie kasowac nieciekawe wypowiedzi to po co wogle forum?
A, że z powitalni wyszlo cos takiego to juz zupełnie inna bajka. smut3 smut3 rad1


ODPOWIEDZ